0506 180 01 02
HAKKIMIZDA

 ANTALYA TATİLİM.COM

 

Antalya tatilim.com Türkiye‘nin en deneyimli ve güvenilir Turizm Taşımacılık , Transfer , Seyahat firmaları , Nakliye Lojistik Hizmet firmaları  arasında yer almaktadır.

Akdeniz Vip Transfer Turizm Taşımcılık San. Tic Ltd . Şti firması tarafından marka edinilen Antalya tatilim.com 

 TURİZM TAŞIMACILIK , SEYAHAT  TRANSFER HİZMETLERİ 

2004 Yılından bugune sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş operasyon ekibi ve uzun yol tecrübeli deneyimli şoför ekibi ile  sizlere daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir.

Antalya tatilim.com Grublar özel turlar düzenlemektedir. Antalya çıkışlı turlar ,İstanbul ,Konya Mevlana, Kapadokya ,Pamukkale,Efes,Adıyaman Nemrut,Karadeniz kıyıları ,Bodrum turları gibi Türkiye‘nin birçok değişik bölgelerine Seyahat için  Minibüs Otobüs  temin etmektedir.

Havalimanından otellere transfer hizmeti vermekte olan şirketimiz

Antalya Havaalanı ,

Gazipaşa – Alanya Havalimanı ,

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ,

İstanbul Atatürk Havalimanı ,

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ,

Ankara Esenboğa Havalimanından otellere ,adresinize ekonomik  ulaşım veya Vip Transfer imkanı sunmaktayız.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Denizli Çardak Havalimanı ve

Kütahya Afyon Zafer Havalimanlarında havaalanı servis hizmetleri vermekteyiz.

Antalya tatilim.com  olarak Kongre , Konferans ,Seminer , Bayi toplantısı taşımacılığı , Özel Gezi ve Tur taşımacılığı , Havalimanı ulaşımı , Havaalanı transferi , Şehirler arası taşımacılık , Personel servisi , Ögrenci servisi lansman’larda sanatçı karşılama vip transferi , sendika ,vakıfların , sivil toplum kuruluşlarının toplantıları şeçim etkinliklerinde taşımacılık hizmeti ,federasyonların turnuva şampiyona kamp ve sporcu ulaşımları ,Konser , Festival gibi etkinlerde otobüs minibüs kiralama  hizmetleri

Kamu personellerine eğitim seminerlerinde ulaşım transfer hizmeti , şirketlere özel toplantı , bayi toplantılarında , personel motivasyon ve değerlendirme etkinlikleri için otobüs minibüs kiralama hizmetleri ,düğün , sünnet cenazelerde otobüs minibüs kiralama hizmeti vermekteyiz.


NAKLİYE – LOJİSTİK HİZMETLER

Başta Antalya Uşak İstanbul illerinde ve bu illerden tüm Türkiye’ye nakliye lojistik hizmetleri veren Akdeniz VIP  hizmetleri turizm taşımacılıktaki , kalite ilkesini yük taşımacılığındada göstermektedir.

HİZMETLERİMİZ 

Kiralık tır kiralama

Kiralık kamyon 10 teker

Kiralık kamyon kırkayak

Parsiyel taşımacılık

Frigoritik taşımacılık Thermoking araçlar ve lojistik hizmetler

Uluslararası taşımacılık

Soğuk zinciri taşımacılığı

TAŞIYORUZ !

Ağır yük taşımacılığı

Konteyner taşımacılığı

Yaş sebze meyve taşımacılığı

Fide taşımacılığı

Gümrük ihracat ve ithalat taşımacılığı

Serbest bölge taşımacılığı

Kuru yük taşımacılığı

Taze ve donmuş deniz ürünleri taşımacılığı

Krema ve katkı maddeleri taşımacılığı

Süt ve süt ürünleri taşımacılığı

Tropik meyve taşımacılığı

Kum midyesi isdiridye salyangoz canlı kurbağa taşımacılığı

Türk lokumu helva taşımacılığı

Çikolata ve iç fındık taşımacılığı

Et ve et ürünleri taşımacılığı

Gidiyoruz !

Almanya , İngiltere , Avusturya , Romanya , Sırbistan, Bosna Hersek , Bulgaristan , Yunanistan , Polanya , Macaristan , İtalya,Slovenya , Çek Cumhuriyetleri , Belçika , Hırvatistan , Hollanda , Makedonya , İsviçre , İtalya , Azerbaycan , Türkmenistan , İran , Irak , Afganistan , Pakistan ve tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Uluslararası ve  Şehirlerarası nakliyat lojistik firmaları arasında yer alan Akdeniz vip transfer turizm taşımacılık san tic.LTD.ŞTİ  yurt içi karayolu taşımacılığında kalite ve zamanı göz önünde bulundurarak haraket etmektedir. verdiğiniz her yükün yüklenmesinden teslimata kadar bütün aşamalarını dikkatlice izleyip sorunsuz bir nakliye lojistik şirketi olma yolunda ilerlemektedir. öz mal araçlarımız dışında kiraladığımız kamyon ve tırlar içinde aynı kalite standartlarımızı korumaktayız.

Antalya Tatilim.com 

Akdeniz Vip Transfer Turizm Taşımacılık San. Tic .LTD .ŞTİ şirketinin markasıdır

Diğer internet sitelerimiz www.ciritoglutransfer.com , www.akdeniztransfer.com.tr , www.transferakdeniz.com , www.akdenizvip.com , www.antalyatadilat.web.tr , www.akdenizviptransfer.com, www.antalyatatilim.com ,www.beetransfer.com www.antalya.beetransfer.com , www.belek.beetransfer.com  , www.hotel.beetransfer.com